AKTUALITY Z VYŠŠÍCH STRANÍCKYCH ORGÁNOV

Nachádzate sa tu

MULTIFUNKČNÝ PRÁVNIK OĽANO, KTORÝ KÚZELNE VYŤAHUJE PENIAZE ZO ŠTÁTNEHO ROZPOČTU

Reč je o Michalovi Miškovičovi, ktorého advokátska kancelária vznikla v roku 2014. Ešte v roku 2016 dosahovala jeho právnická firma tržby prevratných 0 eur. Tesne po krajských voľbách, v čase keď sa dostali na čelo žúp predstavitelia OĽANO (Jurinová, Viskupič) získal advokát Miškovič lukratívne právne zákazky v Trnavskej a Žilinskej župe za dohromady viac ako 300 tisíc eur. 

NIEKEDY MI TÁTO VLÁDA PRIPADÁ AKO TEN BLÁZON Z TOHO VTIPU, ČO SA RÚTI PO DIAĽNICI V PROTISMERE

Niekedy mi táto vláda pripadá ako ten blázon z toho vtipu, čo sa rúti po diaľnici v protismere a v rádiu hlásia: "Vodiči, pozor, po diaľnici sa rúti auto v protismere!" A on sa rozčuľuje: "Akože jedno auto, už som ich v protismere stretol aspoň sto!“

To je ako Igor Matovič, veď posúďte:

1. Prokurátori mu hovoria, že Lex Lipšic je neprijateľný a on na nich nadáva. Každý, kto s ním nesúhlasí, je kriminálnik alebo "predajná dievka". V Smere mu vysvetľujeme, že ide o politizáciu spravodlivosti a on po nás šteká, že nás nechá zavrieť.

POCHVÁLIŤ SAMÉHO SEBA ZA NAJVÄČŠÍ PREPAD EKONOMIKY V HISTÓRII SLOVENSKA DOKÁŽE LEN IGOR MATOVIČ!

V nedávnej minulosti malo Slovensko jeden z najvyšších rastov HDP v Európe. V pol. 2019 sa začal rast spomaľovať a vyústil z dôvodu Covidu19 do 3,8% poklesu HDP v 1.q. 2020 a dokonca 12,1 % poklesu HDP v 2.q.2020. Matovič to považuje za svoj veľký úspech, pričom prepad ekonomiky o -12,1% je najväčším poklesom HDP v novodobej histórii Slovenska!!! Gratulujeme! 

Úspech je to vraj preto, že sa očakával pokles HDP až 14,8-19,1%. Prečo sú odhady inštitúcií tak nepresné a čo je za týmito číslami? Vysvetlím a použijem aj fakty IFP:

GALAVEČER VENOVANÝ ÚSPEŠNÝM ŽENÁM

Na slávnostnom galavečere som stretol zaujímavé a kreatívne ženy, ktoré sú svojím osobným a profesionálnym príbehom príkladom, ako sa presadiť v tvrdom konkurenčnom prostredí. Vyjadrujem rešpekt a úctu k ich práci. Gratulujem víťazkám a aj všetkým zúčastneným dámam, ktoré sa zapojili do unikátneho módneho a ekologického charitatívneho projektu Iniciatíva Creativa 2019, ktorý zrealizovala Únia žien Slovenska.

KANDIDÁTNA LISTINA POLITICKEJ STRANY SMER - SD

1.         Peter Pellegrini, Ing., predseda vlády SR      

2.         Robert Fico, doc. JUDr., CSc. poslanec NR SR              

3.         Denisa Saková, Ing., PhD., ministerka vnútra SR         

4.         Richard Raši, MUDr., PhD., MPH.  podpredseda vlády SR         

5.         Juraj Blanár, Ing., poslanec NR SR  

6.         Peter Žiga, Ing., PhD., minister hospodárstva SR        

7.         Ladislav Kamenický, Ing., minister financií SR             

8.         Jaroslav Baška, Ing., poslanec NR SR             

SEBAVEDOMÉ SLOVENSKO V EURÓPE!

Už 25. mája 2019 volíme spolu Sebavedomé Slovensko v Európe. Volíme číslo 1!

1. Monika Beňová 2. Miroslav Číž 3. Róbert Hajšel 4. Katarína Roth Neveďalová 5. Igor Melicher 6. Martin Lancz 7. Ján Mažgút 8. Richard Eliáš 9. Ladislav Rolník 10. Peter Voľanský 11. Veronika Murková 12. Zdenko Svoboda 13. Martin Karaš 14. Peter Hanulík

Stránky