AKTUALITY Z VYŠŠÍCH STRANÍCKYCH ORGÁNOV

Nachádzate sa tu

R. Fico: DIALÓG JE CESTA


Dnes sme sa spoločne s podpredsedom strany SMER - SD Juraj Blanár a našim predsedom Zahraničného výboru NR SR Marián Kéry- poslanec NR SR stretli s ukrajinským a ruským veľvyslancom, aby sme sa informovali o obsahu rokovaní medzi Ukrajinou a Ruskou federáciou.


Strana SMER - sociálna demokracia odmieta politiku eskalácie napätia a za najpodstatnejšie považuje podporovať mierové rokovania.

AJ ŠTÚROVCI PODPORUJÚ REFERENDUM!

Posledný žijúci potomok Ľudovíta Štúra, jeden z najlepších európskych dirigentov Rastislav Štúr nám poslal svoj podpis pod petíciu za predčasné voľby. Spolu s rodinkou. 

Ako nám Štúrovci napísali - držme si palce, nech to vyjde! Áno, to si všetci želáme!

Už je nás 400 tisíc... čochvíľa navštívime prezidentku. 

Z tejto vlády sa už aj naši národní buditelia v hrobe obracajú. 

Ďakujeme Štúrovcom!  

Zachráňme Slovensko!

BEZRADNOSŤ MINISTRA E. HEGERA V PRIAMOM PRENOSE!

Dnes mohla slovenská verejnosť vidieť v priamom prenose kľučového člena nekompetentnej vlády I. Matoviča, a to ministra financií E. Hegera. Ten nedokázal zodpovedať ani najjednoduchšie otázky predsedu strany SMER - SD Roberta Fica, ktorý sa ho pýtal na konkrétne opatrenia, ako riešiť vážnu situáciu v slovenskom hospodárstve. Podobne bezradne pôsobil E. Heger pri informovaní o pláne obnovy. Z jeho vystúpenia plynie jasný fakt, na ktorý strana SMER - SD už dlho upozorňuje, že vláda I. Matoviča žiaden plán obnovy pripravený nemá. 

ZAKÁZALI PROTESTY, ZAKÁZALI DIVADLO, ZAKÁZALI OMŠE, ZNIČILI ŠPORT

Ale konferencia Globsec musí byť, aj keby sme mali všetci pomrieť. Toto je škandál, aký nemá obdobu!

1. Keď  sa majú stretnúť vojenskí jastrabi z celého sveta, tak odrazu nikomu nevadí ani Covid, ani núdzový stav, ani zákaz akýchkoľvek podujatí nad 50 ľudí. Keď miluješ americké vojny, Covid nie je prekážkou. 

MULTIFUNKČNÝ PRÁVNIK OĽANO, KTORÝ KÚZELNE VYŤAHUJE PENIAZE ZO ŠTÁTNEHO ROZPOČTU

Reč je o Michalovi Miškovičovi, ktorého advokátska kancelária vznikla v roku 2014. Ešte v roku 2016 dosahovala jeho právnická firma tržby prevratných 0 eur. Tesne po krajských voľbách, v čase keď sa dostali na čelo žúp predstavitelia OĽANO (Jurinová, Viskupič) získal advokát Miškovič lukratívne právne zákazky v Trnavskej a Žilinskej župe za dohromady viac ako 300 tisíc eur. 

NIEKEDY MI TÁTO VLÁDA PRIPADÁ AKO TEN BLÁZON Z TOHO VTIPU, ČO SA RÚTI PO DIAĽNICI V PROTISMERE

Niekedy mi táto vláda pripadá ako ten blázon z toho vtipu, čo sa rúti po diaľnici v protismere a v rádiu hlásia: "Vodiči, pozor, po diaľnici sa rúti auto v protismere!" A on sa rozčuľuje: "Akože jedno auto, už som ich v protismere stretol aspoň sto!“

To je ako Igor Matovič, veď posúďte:

1. Prokurátori mu hovoria, že Lex Lipšic je neprijateľný a on na nich nadáva. Každý, kto s ním nesúhlasí, je kriminálnik alebo "predajná dievka". V Smere mu vysvetľujeme, že ide o politizáciu spravodlivosti a on po nás šteká, že nás nechá zavrieť.

POCHVÁLIŤ SAMÉHO SEBA ZA NAJVÄČŠÍ PREPAD EKONOMIKY V HISTÓRII SLOVENSKA DOKÁŽE LEN IGOR MATOVIČ!

V nedávnej minulosti malo Slovensko jeden z najvyšších rastov HDP v Európe. V pol. 2019 sa začal rast spomaľovať a vyústil z dôvodu Covidu19 do 3,8% poklesu HDP v 1.q. 2020 a dokonca 12,1 % poklesu HDP v 2.q.2020. Matovič to považuje za svoj veľký úspech, pričom prepad ekonomiky o -12,1% je najväčším poklesom HDP v novodobej histórii Slovenska!!! Gratulujeme! 

Úspech je to vraj preto, že sa očakával pokles HDP až 14,8-19,1%. Prečo sú odhady inštitúcií tak nepresné a čo je za týmito číslami? Vysvetlím a použijem aj fakty IFP:

Stránky