Príhovor predsedu Okresnej rady

Nachádzate sa tu

Vážení občania, milí priatelia !

Okresná organizácia strany SMER-SD  Nové Mesto nad Váhom otvára vlastnú internetovú stránku, ktorej cieľom je zlepšiť informovanosť občanov nášho okresu, zlepšiť vzájomnú komunikáciu,  poskytnúť  viac informácií o svojej činnosti, o akciách, ktoré organizujeme  a zároveň viac sa dozvedieť aj o Vašich problémoch.

Okrem informácií ponúkame na našej stránke bezplatné právne poradenstvo, možnosť podávania návrhov a podnetov na riešenie nie len vašich  problémov, ale aj problémov obcí a miest, možnosť komunikácie s poslancami Vyššieho územného celku /VÚC/ , ktorí boli zvolení za SMER-SD, nájdete na našej stránke aj informácie  poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Mgr. D. Bublavého, zaujímavé informácie pre mladých ľudí a chceme Vám predstavovať aj naše osobnosti.  V galérii nájdete informácie a fotografie z rôznych podujatí. Budeme  Vás informovať o pripravovaných akciách a aktivitách a zverejnením pozvánky umožníme  na nich Vašu účasť.

Verím, že naša internetová stránka si nájde cestu k Vám a Vy si nájdete cestu k nej. Poteší nás, keď si občas na „ nás „ kliknete. Ešte viac nás poteší, keď Vám aj touto formou pomôžeme riešiť Vaše problémy.

Dnes je internet  prirodzenou súčasťou nášho života a  prispieva k jeho skvalitneniu . Aj preto sme sa rozhodli pre tento krok.

Mgr. Dušan Bublavý