aktuality

Nachádzate sa tu

Naša kandidátka na poslankyňu NR SR za okres Nové Mesto nad Váhom

Vážení občania

Som kandidátkou na poslankyňu Národnej rady Slovenskej republiky za stranu SMER – sociálna demokracia, ktorá sa uchádza o vašu priazeň pod číslom 19. Na kandidátke mám číslo 52. Rada využívam túto možnosť a prihováram sa k vám nie len ako kandidátka na poslankyňu Národnej rady, ale aj ako vaša spoluobčianka, suseda, kolegyňa, spolupracovníčka, skrátka ako jedna z vás.

Silvester na pomedzí

Spracovala: Katarína PeterkováSlováci a Česi sa so starým rokom rozlúčli pri vatre na Veľkej Javorine. Na historických miestach, kde sa Slováci a Česi stretávajú už viac ako 150 rokov, sa rozhorela Česko-slovenská vatra priateľstva na Silvestra.

Podujatie nazvané Silvester na pomedzí sa tradične konalo pri historickom pamätníku, pripravené bolo varené víno na zahriatie a náladu vylepšil mužský spevácky zbor z Kunovíc.

Zdroj: www.velkajavorina.com

Spracovala: Katarína Peterková

 

 

Vianočné trhy v Častkovciach

Pri príležitosti blížiacich sa vianočných sviatkov starosta obce Častkovce Dušan Bublavý spolu so svojou manželkou pozvali obyvateľov obce na "Vianočný punč starostu obce", ktorý sa podával v sobotu 21.12.2019 v priestoroch obecnej tržnice.

Všade bolo cítiť pohodovú vianočnú atmosféru. Pre obyvateľov bol pripravený vianočný punč, varené vínko, čaj, koláčiky, chutný gulášik a vianočná kapustnica.

 

Spracovala: Katarína Peterková

 

 

Slávnostný SNEM - DVADSAŤ ROKOV SOCIÁLNEJ DEMOKRACIE

Dvadsať rokov sociálnej demokracie sme oslávili slávnostným snemom 7. decembra v Bratislave. Na sneme sa zúčastnili aj naši členovia spolu s členmi okresnej rady Kvetoslavou Hejbalovou, Katarínou Peterkovou, Vladimírom Sumbalom a Michalom Bartekom. Strana SMER-SD mala dôvod na spomínanie, ale aj uctenie si pamiatky všetkých, ktorí stáli pri zrode sociálneho štátu. Zároveň strana deklarovala, že sme pripravení zabojovať o čo najlepší výsledok vo voľbách. Snem strany SMER-SD vyjadril podporu tandemu predsedu strany Roberta Fica s volebným lídrom Petrom Pellegrinim.

 

 

Stránky