aktuality

Nachádzate sa tu

PROGRAMOVÁ KONFERENCIA STRANY SMER-SD o aktuálnych spoločenských a politických otázkach v Nitre

V sobotu 21.10.2017 sa konala PROGRAMOVÁ KONFERENCIA STRANY SMER-SD o aktuálnych spoločenských a politických otázkach v Nitre. Za našu okresnú organizáciu sa na nej zúčastnil poslanec NRSR a okresný predseda Dušan Bublavý, okresný podpredseda Vladimír Sumbal, asistent poslanca a člen okresnej rady Ľubomír Miklánek.

Kandidáti na poslancov VÚC v Klube dôchodcov v Starej Turej

V utorok 17.10.2017 popoludní sa v Klube dôchodcov v Starej Turej uskutočnilo stretnutie kandidátov na poslancov Trenčianskeho samosprávneho kraja kandidujúcich za stranu SMER-SD so seniormi. Anna Halinárová, Kvetoslava Hejbalová a Jozef Trstenský sa prihovorili prítomným so svojim programom a víziami s ktorými sa uchádzajú o poslanecké kreslo v krajskej samospráve. Ani jedného z nich nebolo potrebné zvlášť predstavovať, preto že ide o skúsených a v Starej Turej dobre známych politikov.

Prehľad udalostí od 3. - 13. 10. 2017

MF SR: Najväčší úspech na finančných trhoch

Slovensko opäť prepisuje históriu. Tentokrát je to na finančných trhoch. Slovenská republika v utorok dosiahla historický míľnik a po prvýkrát predala 30- ročné dlhopisy. Agentúra pre riadenie dlhu a likvidity (ARDAL) má za sebou úspešný deň. Investori na európskych finančných trhoch prejavili veľký záujem o slovenskú novinku, ktorou je doteraz najdlhší emitovaný dlhopis so splatnosťou 30 rokov.

Rozhovor s naším kandidátom na župana Jaroslavom Baškom

O priazeň voličov sa v novembri bude opätovne uchádzať aj súčasný župan Jaroslav Baška.

Ako by ste hodnotili súčasnú ekonomickú situáciu nášho kraja?

– Kraj sme prebrali v situácii, keď bol celý rok v rozpočtovom provizóriu, bol zadlžený, mal uzavreté nevýhodné zmluvy. Museli sme sa najskôr vysporiadať s týmito problémami. Najskôr sme schválili vyrovnaný rozpočet, potom prišli na rad ďalšie úlohy.

Stránky