aktuality

Nachádzate sa tu

SLÁVNOSTNÝ SNEM TRENČÍN 2018

Tak, ako už každoročne, aj tento rok sa stretli delegáti a hostia na Sneme strany SMER - sociálna demokracia v sobotu 8. decembra 2018 tentokrát v našom krajskom meste Trenčíne.  Za našu okresnú organizáciu sa na ňom zúčastnil poslanec NRSR a okresný predseda Dušan Bublavý, okresný podpredseda Vladimír Sumbal, asistent poslanca Ľubomír Miklánek, Kvetoslava Hejbalová, Tatiana Skovajsová a Katarína Peterková.

 

Spracovala: Katarína Peterková

Uvítanie detí do života v obci Častkovce

"Človek bez identity nemôže byť prínosom pre svoje okolie, ak je odtrhnutý od zeme, z ktorej vzišiel."

 Slávnostné „Uvítaní detí do života“ v obci Častkovce sa konalo dňa 24. 11. 2018 v kultúrnom dome. Starosta obce Dušan Bublavý s veľkou radosťou  privítal nových občiankov.

 Následne sa rodičia zapísali do Pamätnej knihy Obce Častkovce  a prevzali od pána starostu Pamätný list a vecný darček. Kultúrnym programom spríjemnili posedenie deti z MŠ.

 

Stretnutie poslanca NR SR Dušana Bublavého s pánom prof. Laluhom

 Stretnutie poslanca NRSR Dušana Bublavého s pánom profesorom Ivanom Laluhom, známym historikom, ktorý sa angažoval v udržiavaní odkazu Alexandera Dubčeka, na ktorého počesť pripravil výstavné expozície a pamätné publikácie. Je viceprezidentom Spoločnosti Alexandera Dubčeka. V roku 2002 mu bol udelený Rad Ľudovíta Štúra.

Predvolebné stretnutie s kandidátom na primátora NMnV Jozefom Trstenským

V utorok 6.11. sa uskutočnilo predvolebné stretnutie kandidáta na primátora Nového Mesta nad Váhom Jozefa Trstenského a kandidátov na poslancov do mestského zastupiteľstva za stranu SMER SD. Podporiť primátora prišiel aj poslanec NR SR, predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška a posanec NRSR Dušan Bublavý. Celý večer sprevádzala veľmi prijemná, priateľská atmosféra.

Spracovala: Katarína Peterková

DÚHA V SRDCI

Nedeľné popoludnie plné hudby, tanca a uvoľnenosti pripravilo Centrum sociálnych služieb Nové Mesto nad Váhom v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK, občianske združenie Život s dúhou v srdci, občianske združenie Milan Štefánik a mesto Nové Mesto nad Váhom. Klienti zariadení sociálnych služieb roztancovali Spoločenský dom v Novom Meste nad Váhom.

Stránky