aktuality

Nachádzate sa tu

Odpočívaj v pokoji

S hlbokým zármutkom Vám oznamujeme, že dňa 20.02.2021 zomrel poslanec NR SR za SMER-SD Ľubomír Petrák.

Starosta Hurbanovej Vsi, podpredseda Výboru Národnej rady SR pre vzdelávanie, mládež a šport, predseda skupiny priateľstva s Ruskou federáciou.

Úprimnú sústrasť celej rodine a blízkym

PETIČNÉ HÁRKY A AKO ICH ODOVZDAŤ

Podpisový “referendový” hárok je potrebné čitateľne vyplniť. Ideálne paličkovým písmom. 

Ak viete o niekom vo vašom okolí, kto by chcel podpísať petičný hárok a napríklad nemá počítač alebo tlačiareň, môže sa podpísať na váš hárok, ktorý obsahuje 10 riadkov. 

Ak jeden hárok bude málo, môžete ich vytlačiť koľko potrebujete.

Zberné miesto v okrese Nové Mesto nad Váhom:

Fraňa Kráľa 9, Nové Mesto nad Váhom

ALEBO MÔŽETE VYPLNENÉ PETIČNÉ HÁRKY POSLAŤ POŠTOU NA ADRESU:

REFERENDUM 2021 - PETIČNÝ HÁROK!

PODPISOVÝ HÁROK SI MÔŽETE STIAHNUŤ TU!

Pozor petičný hárok môžete podpísať len raz!

Podpisový “referendový” hárok je potrebné čitateľne vyplniť. Ideálne paličkovým písmom. 

Ak viete o niekom vo vašom okolí, kto by chcel podpísať petičný hárok a napríklad nemá počítač alebo tlačiareň, môže sa podpísať na váš hárok, ktorý obsahuje 10 riadkov. 

Ak jeden hárok bude málo, môžete ich vytlačiť koľko potrebujete.

SOCIÁLNODEMOKRATICKÝ DEŇ V KREMNIČKE

Kremnička sa stala miestom stretnutia politikov SMERu-SD s členmi a sympatizantmi. Uctili si obete 2. svetovej vojny a následne sa oslavoval sociálnodemokratický deň. Z Trenčianskeho kraja sa zúčastnil aj Jaroslav Baška - poslanec NR SR, predseda Krajskej organizácie Smer-SD Trenčín; Richard Takáč - poslanec NR SR, podpredseda strany Smer-SD a Juraj Hajšo - krajský tajomník Smer-SD v Trenčianskom kraji. Za náš okres sa zúčastnila členka okresnej rady a administrátorka Zuzana Plevíková.

OKRESNÝ PRACOVNÝ SNEM STRANY SMER-SD V NOVOM MESTE NAD VÁHOM 13.8.2020

Vo štvrtok dňa 13.08.2020 sa v Spoločenskom dome Nové Mesto nad Váhom uskutočnil Okresný pracovný snem strany SMER-SD. Nová predsedníčka okresnej organizácie PhDr. Kvetoslava Hejbalová  predstúpila pred delegátov a delegátky. Delegáti a predsedníčka strany SMER-SD privítali hostí predsedu Krajskej rady, poslanca NRSR a člena predsedníctva strany Jaroslava Bašku; podpredseda strany, poslanca NRSR a poslanca VÚC Richarda Takáča; generálneho manažéra strany Mariána Saloňa a člena predsedníctva Igora Melichera.

Snem strany SMER-SD: Smer-SD si zvolil nové vedenie aj v našom okrese

Predsedom Smeru-SD ostáva naďalej Robert Fico. Podpredsedami strany sa stali Juraj Blanár, Ladislav Kamenický, Richard Takáč, Ľuboš Blaha, ale aj Erik Kaliňák. Generálnym manažérom strany sa stal Marián Saloň. O výsledkoch informoval Fico na tlačovej konferencii po sneme. Členom predsedníctva sa stal aj podpredseda Mladých sociálnych demokratov Igor Melicher.

Ďakujeme za každý jeden hlas

Ďakujeme zo srdca za každý jeden hlas, ktorý ste odovzdali strane SMER - SD. Celkový zisk 527 172 hlasov vo vypätej spoločenskej atmosfére, kedy bol SMER - SD dlhodobo pod paľbou negativistickej a nenávistnej kampane, je skoro zázrakom a prejavom osobného hrdinstva viac ako pol milióna našich občanov. Výsledok prijímame s pokorou, nádejou a sme odhodlaní ešte viac ako kedykoľvek predtým pokračovať v zápase o sociálny charakter Slovenska.

 

 

Stránky